Привіт!

Коли я раніше проводив зустріч, то після відмови ставив хрест на цій людині. Дивлюся, не один я такий. Більшість зараз роблять теж саме!

Как-преодолеть-страх-отказа

Ось спостерігаючи за тими, хто прийшов в мережевий маркетинг і досяг результату, часто чуєш,  що вони навіть не з третього разу в’їхали що це за бізнес, і які тут можуть бути для них перспективи! Але хтось же до них доніс, що МЛМ перевершує навіть багато традиційних бізнесів.

Хочеться відразу запитати у тих, хто їм доніс, а як ви це зробили?

І чому вони пішли до вас, а не до тих, хто перший показував їм бізнес?

З досвідом розумієш, що те що ти показував 5 років тому, і те що показуєш зараз про мережевий маркетинг, відрізняється докорінно!

Те, що я хочу Вам показати, що не відкрило Америку, але якщо реально це використовувати, то можна поліпшити конверсію підключення якісних кандидатів у Ваш бізнес!

Отже, коли ви отримуєте відмову, зумійте домовитися з вашим кандидатом, щоб він відстежував динаміку вашого бізнесу!

Для цього можна йому відсилати раз на місяць смс з вашим товарообігом і вашим чеком або один раз на місяць просто зателефонувати і розповісти, що було зроблено і які при цьому результати!

По-перше, це виклик для Вас.

А виклики як показує практика для багатьох стали злітною смугою до гарних результатів! Виклики змушують діяти! Особисто я почав рости, після того як зробив виклик собі! Мої  успішні друзі часто згадують, що робили виклики, завдяки яким вони стали також успішними!

Вам просто необхідно показувати зростання! Інакше немає сенсу робити звіт вашим несправним кандидатам.

Це мотивує, чи не так?

По-друге, бачачи зростання вашого бізнесу, це дасть упевненість вашому кандидату у вирішенні все-таки приєднатися до вашого бізнесу!

Сотні, навіть тисячі людей тільки в моєму бізнесі займали позицію спостерігача! Але після того як бачили істотне зростання, мій чек, рівень життя, приєднувалися в бізнес і приступали до справи!

Які можуть бути складності?

Найголовніше – потрібен результат! Великими зусиллями зробіть все можливе і неможливе, але потрібне зростання!

Дисциплінуйте себе по веденню звітності!

Зробіть нагадування в телефоні, ноутбуці про те, що Вам треба сконтактувати з Вашими потенційними кандидатами, які раніше відмовили! Вмійте повідомити про ваші зростання! Як би між іншим. Але при цьому майте намір отримати партнерство від вашого потенційного кандидата!

З вами на зв’язку
Роман Грет