Привіт друзі!

Скоро закінчиться відпочинок, люди повернуться в свої міста, почнеться осінь, і наші мережі почнуть поповнюватися новими дистриб’юторами ще швидше і динамічніше !!! Сьогодні я Вам відкрию один свій секрет, який я застосовую вже деякий час, і який приносить дуже хороші результати !!!

Це займає 4-5 год. в день перед комп’ютером, для тих, кому результат потрібен швидше, може збільшувати цей час. І так, мова піде про соціальні мережі, і саме як грамотно використовувати ці ресурси для себе!

Особисто я для бізнесу використовую два сайти, «Вконтакте» де 90% молодь і «Facebook» де люди різного віку. Те, що я вам дам зараз це з перспективою на кілька місяців вперед. Не важливо, скільки ви займаєтеся млм-бізнесом, може це перший тиждень, а може ви вже більше п’яти років, головне напрацьовувати зв’язки у сфері мережевого маркетингу.

заработок в интернете

Наприклад, на сьогоднішній день «В контакті» більше 100 млн осіб і серед цих людей дуже багато тих, хто пов’язаний з мережевим маркетингом.

Що ж вам робити?

Ви знаходите з пошуку людей, які вказали в інтересах «Мережевий маркетинг», «МЛМ», «Косметика» і все що з цим пов’язано,і просто висилаєте запрошення дружби.

Трохи відійдемо від теми, справа в тому, що є певна статистика, мережевиків, які активно займаються бізнесом по всьому світу, приблизно 20% готові розглядати нові пропозицію, тобто цих людей щось не влаштовує, то що вони роблять зараз і причини можуть бути абсолютно різні …

Отже, ви додаєте в друзі людей, пов’язаних з мережевим маркетингом, після просто починаєте спілкуватися, зав’язуєте стосунки, не пропонуєте нікому свій бізнес, ви обмінюєтеся інформацією, даєте якісь посилання, які можуть бути корисні для бізнесу МЛМ в цілому.

У вас з’являться нові друзі у різних точках світу,  у вас з’являться люди, які самі будуть цікавитися вашим бізнесом, в третіх через деякий час у вас може бути список знайомих на 2000 осіб пов’язаних з мережевим маркетингом!

на які теми розмовляти?

Запитайте, як прийшов в млм?

Які успіхи, які труднощі зустрічаються, порадьте який – не будь сайт або блог, можете мій !!! Наприклад, стаття про

Одна з поширених проблем молоді в МЛМ

Поділіться своїм баченням цього бізнесу і т.д.

Пройде час, коли ви відчуєте, хто з ваших вже друзів відноситься до 20% тих людей, які готові розглядати нові пропозицію.

Підіб’ємо певний підсумок:

Ви додаєте в друзі людей пов’язаних з МЛМ-бізнесом.

Знайомитеся, спілкуєтеся, обмінюєтеся досвідом, це може зайняти від тижня до двох місяців.

Робіть грамотну пропозицію тим, кому вважаєте за потрібне.

Мережевий маркетинг – це марафон, а не спринт, успіхів !!!

P.S. Рекомендую підписатися на мою розсилку нижче
з вами на зв’язку  Роман Грет