Привіт!

Про деяких людей говорять: «Він може гори звернути!». Це означає, що людина, володіє необхідним набором якостей, знає, як досягти своєї цілі!

Зазвичай ті, хто працює на низькооплачуваній роботі і терпить чоловіка-алкоголіка поруч, заздрісно зітхають їм услід і кажуть: «І пощастило ж таким вродитися! Все йому легко дається! ». При цьому вони навіть і не здогадуються, що справа зовсім і не у везінні, що люди, які зробили приголомшливу кар’єру або домоглися популярності, неймовірно багато працювали і доклали максимум зусиль, щоб стати такими, якими вони є зараз!

У житті часто буває так, що вам необхідно зробити щось важливе. Ви усвідомлюєте важливість справи, але вам не вистачає бажання і енергії працювати. Як кажуть психологи – у вас низька мотивація до діяльності. Мотивація тісно пов’язана з іншими психологічними процесами: сприйняттям, мисленням, ставленням до самого себе. Міняючи сприйняття певних об’єктів, формуючи новий стиль мислення, ми розвиваємо і нове ставлення до своєї діяльності. Коли людина починає розмірковувати по-іншому, він починає і діяти по-іншому. Привчивши себе до нового мислення (по-іншому сприймаючи себе і свою діяльність), ви тим самим змінюєте і свою мотивацію до діяльності. Існує декілька технологій, що дозволяють добитися високої мотивації мінімальними зусиллями і досягти своїх цілей,вся інформація у моєму відео,
приємного перегляду :)

з вами на зв’язку  Роман Грет