Привіт:)

Я знаю, що ти сто разів знаходив виправдання не дзвонити своїм потенційним кандидатам! Я знаю, що ти не приходив на щоденні презентації, онлайн навчання, коли у тебе не було нових людей. Скільки разів ти зупинявся і казав: я просто роблю невелику перерву, тому що … бла бла бла. Це ти хотів заробляти 10000 доларів на місяць в млм, але не заробляєш навіть 1000 доларів, тому що цей бізнес не для твого оточення, цей бізнес не для твого міста, цей бізнес навіть не для цієї планети! Я навіть знаю, чому ти пропускав семінари, тому що ти зрадник своєї мрії!

За 5 років в млм я надивився на цирк цього постійного приходу і відходу людей у ​​бізнес мережевого маркетингу. Я, звичайно, розумію, що це невід’ємна частина нашого бізнесу, але хочу, щоб якість нашого бізнесу піднімалося, тому я скажу, що думаю з цього приводу.

бідний

Ті, хто прийшли в бізнес в млм, в якому збуваються мрії, і пішли назавжди без повернення, ті вільні від критики! Радійте, ви чисті і абсолютно не цікавите мене як партнери та успішні люди. Я, звичайно, поважаю Ваш вибір працювати 5 днів на тиждень по 8 годин, хоча, і не поділяю його. Ваше місце в житті знаходиться точно не в підприємництві, я ще не зустрів за 5 років у бізнесі людини, який швидко кинув мережевий маркетинг і процвітав у іншій справі, зазвичай це сірі мишки, які живуть за правилами щурячих перегонів.

Але Ти, який вже більше 5 років в МЛМ, який на кожній зустрічі презентуєш свій досвід в мережевому маркетингу і виглядає на 50 копійок, сьогодні я тобі скажу все, що думаю про тебе!

Місяць тому до мене прийшла дівчина, яка «прийняла» рішення будувати бізнес-млм в нашій команді. Ми мило розмовляли з нею, я розпитував про її життя і, коли я дізнався що вона 12 років в млм, мене це дуже здивувало, 12 років тому вона починала, підписала людей, потім кинула, люди її стали діамантами, а вона ще вісім проектів початку і кинула. Прямо мати Тереза ​​мережева, до речі, тиждень тому вона розпочала новий проект.

Мене часто запрошують на зустрічі, де презентують мені нові або вже відбулися млм проекти, чому я повинен підключатися до людини, яка стверджує про свій досвід в 7 років, але з якихось незрозумілих для мене причин, він жодного разу не заробляв пристойний чек. Єдине чим він може похвалитися, що він 7 років в млм. Я тобі скажу правду, ти жодного дня ще не був в мережевому! Ти хочеш рибку з’їсти і на стілець сісти, так не вийде!

А ці, які 10 років в млм, знаходяться в шести компаніях, такі невисокі з лисиною на голові і з сумкою на плечі. Це взагалі «ШО ПОПАЛО»  вони знають всі маркетинг-плани, всі продукти, живуть в одній і тій же одязі з 1991 року. У них з понеділка по неділю розписані презентації мережевих компаній, такі «дисципліновані» бізнесмени з запахом людини, яка не користується дезодорантом.

Ну і звичайно, я не можу не сказати про «Фігаро тут, Фігаро там». Ці сьогодні на презентації з ручкою і блокнотом, потім їх тиждень ні, потім «БАЦ» я через 10 хвилин зайду до тебе Роман. Приходить з питанням, як мені заробляти 1000 доларів в млм, розписали, спланували, потиснули руки. Два тижні тиша, потім з’являється і каже, що трапилося ціла епопея, виявляється кішка його підвернула ногу і йому довелося провести в реанімації весь цей час!

Для мене ось ці останні, для того щоб просто поржать. Я вже зустрічаю їх із захопленням, ми разом сміємося, але на таких у мене рівно одна хвилина є. Напевно ніколи не зрозумію подібного ставлення до бізнесу млм.

Таких історій сотні, та які сотні, тисячі.

Ті, хто зі мною в команді, знають, що я захищаю свої інтереси і не даю в образу свій бізнес, компанію і індустрію в цілому. Звичайно, наша система млм не може бути ідеальної і розумію, що у кожного є своя швидкість на шляху до успіху, але не треба заявляти про досвід в сім, десять чи дванадцять років в млм, тільки тому, що ти дізнався  за цей час назад про цю цікаву та захоплюючу систему бізнесу.

Якщо ти знаєш, навіщо ти прийшов у бізнес і що ти отримаєш, коли досягнеш успіху, та глибоку повагу тобі від мене за те, що ти робиш для млм!

P.S. Рекомендую підписатися на мою розсилку нижче
з вами на зв’язку  Роман Грет