Вітаю Вас, дорогі мої читачі!

Оскільки ця тема є дуже актуальна в бізнесі млм, я вирішив викласти свою думку про те, як швидко і ефективно почати свій шлях до досягнення поставлених цілей.

Раджу тим людям, які тільки починають, перед натисканням «пуск» і безперервної діяльністю визначити, навіщо ти зважився займатися цим бізнесом?

Напиши всі свої цілі, короткострокові і довгострокові!

Проконсультуйся зі своїм спонсором, про те яким повинен бути твій результат, що б досягнення цієї мети було максимально швидким! Розплануйте свою роботу поетапно!

бізнес план

Візьми, наприклад, півроку і  розбий цей період на місяці. Визначивши, що тобі потрібно робити кожен місяць, поділи його на тижні і виконай те ж саме. Потім розпиши щотижня по днях, тоді ти будеш розуміти, що тобі потрібно зробити сьогодні, якщо ти це ще не зробив.

Давай перейдемо конкретно до твого плану дій і як приклад розглянемо перший місяць діяльності. Коли ракета злітає, вона витратить більшу частину палива. Запуск є найважчим етапом, його варто подолати.
Коли ти почав долати цей шлях, будь наполегливий! Інакше як ти думаєш ..

Компаній які займаються млм бізнесом дуже багато як і умов партнерства з цими компаніями. Універсального і покроково плану дій можеш не чекати, а от рекомендації на перших етапах, які я вважаю правильними, можу дати. (Ще раз повторюся, це рекомендації!).

Визначивши, що тобі потрібно зробити для досягнення своїх цілей, виконуй свою роботу по максимуму щодня і навіть перевиконуй! Покажи що ти лідер. Доведи що ти кращий! Зроби добру кваліфікацію вже в перший місяць роботи! Роби більше зазначеного собою мінімуму. Налаштуйся на активну роботу в перші три місяці. Проведи більше зустрічей (мінімум 2 в день), в перший місяць тобі потрібно підписати максимальну кількість партнерів, що б потім виконати все те ж з ними. Якщо твоя мета підписати 5 людей на місяць, постав собі план в 10 чоловік. Вичави максимум, полегши собі роботу надалі. Підпиши цих людей, поясни і покажи їм як ти робив старт у бізнесі, простеж що б твій результат дублювався. Сам не продовжуй зупинятися, працюй далі! У цей період максимально концентруйся на підписанні нових партнерів у першу лінію.

Визначивши кілька (в різних випадках по-різному, в середньому 6) лідерських особистостей у своєму front line, сконцентруйся на роботі з ними, стеж що б вони працювали по активній системі запуску в бізнес. Твоя мета створити дупліціруемую організацію, в якій всі партнери будуть повторювати дії лідера. Таким чином ти, зможеш створити велику і діючу команду!

Підсумок:

Ціль;
План дії по досягненню цих цілей;
Дії, система, навчання.
Більш докладно, про те як активно почати діяти в твоєму бізнесі млм уточнюй у своїй верхній спонсорської лінії.

Інформація була корисна? Натисніть “мені подобається” зараз.

до  зв’язку,
Роман Грет