Вітаю Вас, мій дорогий читачу!

Не знаю, працюєте Ви чи ні з молоддю, але я можу сказати, що це чудова категорія людей для бізнесу мережевого маркетингу. Якщо раніше було прийнято, в дев’яності, що це МЛМ бізнес для 35+ і це підтверджувалося відповідним контингентом, сьогодні я вважаю інакше.

молодеж в млм

Молодь – вона перспективна, вона активна, у них не забита голова різним сміттям і вони більш здатні навчатися. Я Вам рекомендую звернути увагу на цей сегмент населення, як на кандидатів у свій бізнес. Думаю, Ви будете раді тому, що у Вашій команді з’явитися енергія і драйв від молодих бізнесменів.

У моїй команді 80% це люди у віці від 16 до 30 років і скажу Вам від усієї душі, я радий цьому. Хоча для мене немає різниці, що працювати з людиною в 16 років, що з людиною в 60 років. Просто кожен різний.

Але сьогодні я хочу попередити про один момент, який є не найкращим для молоді та через який, багато людей йдуть з бізнесу і він у них не виходить. Хтось сказав, голосно сказано «йдуть з бізнесу», нічого не побудувавши, розуміння «піти» краще не використовувати в цьому випадку.

Молодь, часто хоче зробити все і відразу. Стати одночасно відомим футболістом,  Бредом Піттом, ТОП лідером, бізнесменом, зіркою і так далі. Звичайно, це не у всіх, але воно є. У моїй команді я зіткнувся з деякими такими людьми.

Коли людина хоче зробити зразу все або те, чим вона знову загорілася, ти розумієш, що маючи практично нульовий досвід, розуміння і бачення, але володіючи тільки бажанням і амбіціями, багато чого не створиш. Це є причиною багатьох розчарувань людей в собі.

Прикладом: людина почала займатися однією справою, мережевим маркетингом. Потім вона подивилася фільм про Майкла Джордана і через пів року в бізнесі, вдарилась в кар’єру професійного баскетболіста. У пошуках себе вона дивиться фільм «Соціальна мережа» і розуміє, що хоче створити facebook номер два, припиняє свою спортивну кар’єру і йде в інтернет бізнес.

Цей список можна продовжувати і випадки є різні. Хочу сказати, точніше порекомендувати лише одне. Жити усвідомлено, сьогодні. Розуміти, що ти робиш. Заради чого ти це робиш. Що тобою рухає. Які ресурси є в тебе всередині. Як ти збираєшся досягти своєї мети, і яку ціну ти готовий заплатити за свої результати. Скільки часу, ресурсів, зусиль ти готовий віддати справі. Це дійсно важливо.

Якщо вже починаєш робити щось одне, доробляти це до перемоги. До того результату, який ти собі запланував досягти і ні за що не зупиняйся.

Можливо, мій пост підготує Вас до такої характеристики молоді, якщо Ви плануєте розвивати у своєму бізнесі молодих лідерів. Можливо, допоможе молодим підприємцям мережевого маркетингу, стати більш сконцентрованими і результативними. Якщо мій пост вплине в кращу сторону на життя хоча б одного молодого хлопця або дівчини, мета його написання буде більш ніж виконана. А якщо на більше, це тільки на краще.

Взагалі, я Вам рекомендую підписувати у свій бізнес молодь, і якщо Ви знайдете правильний підхід до неї, Ви здивуєтеся, які колосальні результати можуть показувати молоді люди в бізнесі мережевого маркетингу.

Чи розвиваєте Ви бізнес з молоддю? Стикалися з таким розумінням, як юнацький максималізм? Було це з Вами особисто? Напишіть Ваші думки про це в коментарях і я, разом з читачами мого блогу, із задоволенням познайомимося з Вашим досвідом, думкою і рекомендаціями по цій темі.

З вами
Роман Грет