Чому я вибрав компанію Farmasi?

Farmasi- це косметична компанія.

Можна сказати, що дивно бачити хлопця, який займається бізнесом в косметичній компанії. Але для себе я відзначив ряд переваг і перше, це те, що продукт, з яким ми працюємо, є затребуваним і немає чого переконувати людину, що йому потрібно чистити зуби, мити голову чи дівчині робити макіяж якісним продуктом. Люди це і самі розуміють. Другий і дуже кумедний момент – це те, що ми зазвичай витрачаємо на дівчат, жінок (хлопці та чоловіки) будь-то що завгодно: кіно, ресторани, подарунки. Тепер у нас є можливість допомогти їм покращити їх візуальне та фінансовий стан з користю для себе!

Я шукав компанію, в якій можна було створити великий дохід. Для цього потрібен як мінімум продукт, який потрібен людям на кожен день, якісний і затребуваний. Я знайшов компанію, в якій це реально зробити. У процесі роботи помічаю істинний мережевий маркетинг. Коли  зацікавлені люди рекламують друг-другу продукт і роблять спільні покупки.

1. Якісний продукт, гарне співвідношення ціна / якість.

2. Зручний Маркетинг план

Маркетинг план компанії є ступінчаста-класичним. Мільярдні лідери МЛМ ринку працюють з таким маркетинг планом, оскільки націлені на багаторічну діяльність.

3. Хороші можливості в міжнародній компанії

4. Зручна, каталожна система роботи.

5. Служба доставки.
Доставка БЕЗКОШТОВНА- Новою поштою, Укрпошта

6. Вік компанії.На ринку України компанія тільки 2 роки.

7. Менеджмент.

8. Система навчання. В мене також своя система навчання та найкраща автоматизована система роботи.
9. Я часто від себе роблю круті подарунки. При реєстрації всім подарунок а також телефон в подарунок за певний старт. Реєструйся в мою найкращу команду

Реєстрація