Привіт!
Сьогодні ми з Вами поговоримо про ще одну дієву можливість для швидкого розвитку власного бізнесу за допомогою відомої соціальної мережі Instagram.

На сьогоднішній день Instagram відкриває для кожного можливість не тільки ефектно представляти відому торгівельну марку в Інтернеті, але й долучати до свого акаунту тисячі користувачів з мінімальною конкуренцією.

Реєстрація в Instagram не займає багато часу і розпочати пошук нових лідерів Ви зможете просто зараз. Для цього достатньо лише визначитися з сегментом пошуку. Крім того, новинкою від Instagram є Instagram Stories, за допомогою якої можна публікувати актуальні фото, відео та короткі рекламні оголошення. Кожна надана інформація зберігається лише добу, тому для зацікавлення потенційних партнерів варто обирати оптимальний проміжок часу, коли користувачів на сайті максимально багато. Слід також пам’ятати про опис кожної фотографії та про лайки інших учасників.

Для того, щоб робота в Instagram була ефективною вам потрібно дотримуватися наступних методів ведення сторінки, а саме:

  • Демонстрація яскравого відеоролику або фотозйомки «життя компанії» від відомого бренду;

Покажіть користувачам короткий ролик чи сет-фотозйомку з життя відомого бренду. Люди люблять підглядати за життям інших, тому така реклама дозволить зацікавити потенційного лідера у діяльності корпорації.

  • Акції, «пропозиції дня», а також фото-огляд новинок, яких ще немає у магазинах;

Такий елемент реклами дозволить встановити зв’язок довіри між Вами та потенційним клієнтом або партнером компанії.

  • Постійне оновлення інформації в Instagram та пошук нових друзів.

Пошук нових партнерів краще за все здійснювати серед тих людей, які ведуть бізнес в дома. Долучившись до такої людини, Ви зможете надіслати їй пропозицію про співпрацю та розпочати роботу. Обробляючи сегмент користувачів, які працюють в дома Ви маєте можливість не тільки вийти на потрібну цільову аудиторію підприємців, але й збудувати потужну команду креативних лідерів.

На сьогодні спільнота Instagram налічує понад 500 млн. користувачів, серед яких тільки 35% використовують соціальну мережу у якості Інтернет маркетингу. Таким чином, Instagram відкриває для кожного підприємця новітні можливості для швидкого кар’єрного росту. Більш детальніше дізнатися про особливості створення власної команди в Instagram Ви зможете переглянувши моє відео.

Приємного перегляду

 

 

З вами на зв’язку

Роман Грет