Всім привіт!

Сьогодні зранку, коли пробудився, в мене з’явилося досить цікаве відчуття. Я задумався, де я зараз є?? Як пройшло моє життя, і що чекає мене у майбутньому?
Досить багато людей, приходячи у бізнес, на емоціях працюють місяць, два…і в них наступає такий момент, коли нічого не хочеться робити, близькі їм люди насміхаються з них та говорять, що вони займаються єрундою….

– Піди, знайди собі хорошу роботу!
Так говорив мені мій батько, коли я розпочинав свій шлях у млм бізнесі.
Я завжди задавав собі питання:
– Чому люди готові все своє життя ходити на роботу, працюючи по 8-12 годин за 2-3 тис. грн (в іноземній валюті цього заробітку вистачить сходити раз у ресторан), а не мають терпіння присвятити час, щоби навчитися бізнесу, стати в ньому кращим?

В моєму житті також було багато моментів, коли я хотів залишити бізнес через відсутність результату, такого, якого я хотів, але я знав що вертатись не маю куди.
Я бачив, що інші люди досягають успіху, і я нічим не гірший!
Старт завжди тяжкий, але коли приходить результат…
І звичайно тратити свій час на ті речі, які тобі дійсно подобаються.
Зараз, коли в мене є результат, я ділюся з вами, моїми читачами, досить таки цінною інформацією, яку я отримав, досягаючи успіху.
У своєму відео я розказую де брати мотивацію, як не здаватися і досягати своїх цілей, змінити свій рівень життя на краще!

якщо вам ця стаття була корисна, можете поділитись нею
з вами ваш
Роман Грет