Привіт!

Немає нічого гіршого, ніж життя, розтрачене в пусту.
Сьогодні хочу поговорити з вами на таку тему як Лінь!

Чи буває у вас коли ви зранку просинаєтесь, і ви нічого не хочете робити?
Заради чого ви живете на світі?
І чи взагалі існує лінь?

Давайте зразу перейдемо до діла, хочу вам дати  декілька порад:

1.Не знаєте, з чого почати? Тоді сядьте, візьміть ручку і папір і складіть план на сьогодні. Визначте у ньому пріоритети.

 

2. Почніть вести щоденник. Складіть список найбільш невідкладних справ, пронумеруйте їх за ступенем важливості.

 

3. Скажіть собі: «Та тут усього діла – на 5 хвилин!». Примусьте себе попрацювати 5 хвилин, це набагато легше, ніж прийматися за діло, усвідомлюючи, що воно затягнеться на цілий день. А от 5 хвилин можна витерпіти все що завгодно. І разом із тим цього достатньо, аби «втягнутися» в роботу і тоді вже не так кортітиме зупинитися.

 

4.Не відкладайте справи на завтра.  Якщо вже хочете щось змінити у своєму житті, то потрібно починати сьогодні і негайно. Завтра завжди може з’явитися якась інша важлива справа або ви просто передумаєте. Дійте прямо зараз!

 

5.Слід відмічати навіть найменші успіхи. Не концентруйтеся на тому, що іще не зроблено, подумайте про те, чого ви вже досягли(у бізнесі, в особистому житті,спорті).

 

6.Будьте енергійними. Старайтеся більше займатися спортом. Не забувайте і про правильне харчування й позитивні думки(це дуже важливо).

 

7.Завжди пам’ятайте: якщо ви дієте, у вас є шанс добитися успіху і процвітання, якщо ж сидите, склавши руки, то ви вже програли!

Також хочу поділитись із вами своїм відео,
де я більше детально розказую що таке Лінь,

і як з нею боротися

 

 

з вами ваш

Роман Грет